Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пі-знання є проведення предметних тижнів у школі, не є винятком і початкові класи.
У нашій школі Тиждень початкових класів проходив з 29 січня по 02 лютого 2018р. під назвою «КОЖНА ДИТИНА ТАЛАНОВИТА». Девізом тижня був: «Кожен день у нас цікавий, плідний і яскравий». Тому і пройшов він цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів.
Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість дітей, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику:
- понеділок – День казки;
- вівторок – День здоров’я та спорту;
- середа – День ерудита;
- четвер – День рідної мови;
- п’ятниця – День талантів.
Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися в учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники. Ентузіазм вчителів, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.
Упродовж тижня кожен учитель доцільно і важливо показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного. Кожна дитина по своєму неповторна. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше! А допоможуть нам у цьому наші вихованці та їхні батьки.
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.
Тиждень початкової школи ще раз переконує нас у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!