Розбудова української національної школи вимагає постійної роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, забезпечення високого рівня науково-методичної діяльності, потребує стабільно і творчо працюючих педагогічних колективів з високим рівнем професійної майстерності.
Розуміючи це, педагоги нашої школи у період зимових канікул стали активними учасниками низки методичних заходів.
9 січня 2018 року у Зорянському НВК пройшов семінар-практикум, темою якої було: «Співпраця на уроках як умова самореалізації суб'єктів освітнього процесу». Відбувся обмін думками щодо основних аспектів педагогіки партнерства як ключової в умовах Нової української школи. Було сформовано чотири групи, серед яких проведено інтерактивні вправи, де кожен вчитель мав можливість висловити своє бачення у розкритті даної теми. Педагоги школи дійшли висновку, що впровадження ідей співробітництва дає вражаючий результат в навчальному закладі, де створюються сприятливий психологічний клімат процесу навчання, формується високий рівень внутрішньої мотивації учнів до навчання, сам процес навчання оптимізується і, як наслідок усього, з’являється висока якість знань усіх учнів.
11 січня до школи завітали колеги з районного методкабінету. Керівник соціально-педагогічної служби Оксана Іванівна Білоус та методист Саратського РМК Наталія Петрівна Гребенюк провели тренінг для педагогів школи. Основною метою тренінгу було підвищення рівня психолого-педагогічної компетентності педагогів шляхом поглиблення та оновлення їх фахових знань, створення умов щодо цілісного осмислення вчителями сучасних тенденцій, які відбуваються в освіті. Під час роботи учасники отримали інформацію щодо освіти на засадах розвитку життєвих навичок та ознайомилися концептуальними засадами проекту «Вчимося жити разом». Кожен педагог отримав можливість відпрацювати уміння та навички проведення уроків-тренінгів. Переважна більшість учасників відмітили, що теми, висвітлені під час семінару-тренінгу є для них корисними. Також хочеться зазначити, що педагоги, які були присутні на тренінгу, зацікавлені в поглибленні своїх професійних знань та готові відвідувати подібні навчання і надалі.
12 січня було проведено засідання педагогічної ради школи. На ньому обговорювались питання роботи з дітьми пільгових категорій, стан роботи із запобігання дитячого травматизму, визначені учні-претенденти на отримання свідоцтв з відзнакою та атестатів з відзнакою, обрано предмет для ДПА у 9 класі. Засідання пройшло активно і відповідально.